Tam Yapı

Tel: 0212 224 82 47 0532 133 26 63
info@tamyapi.com.tr
HİZMETLER

Silikon Cephe

Dışarıdan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, cam derzleri 15 mm görünmektedir. Camlar bonding işlemi ile alüminyum panellere yapıştırılarak uygulanır. Bu alüminyum paneller istenildiğinde dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen gizli kanat haline dönüştürülebilir.

Kapaklı Cephe

Dış yüzeyde cam birleşimleri arasında 50 mm veya daha geniş Alüminyum profillerin kullanılması ile oluşan sistemdir. Camlar, yatay ve düşey akslarda dıştan mekanik olarak baskı çıtası ile tutturulur

Transparan Cephe

Dört tarafından delinen cephe camların paslanmaz rotiller vasıtası ile arka cam taşıyıcılara mekanik olarak bağlandığı sistemdir.

Kompozit Kaplama

Duvar üzerine ısı izolasyonu uygulandıktan sonra sistemin kendi konstrüksiyonu ile sağır cephelerin kaplanmasıdır. Zengin renk seçeneği, hafifliği ve dayanıklılığı ile mimaride tercih edilmektedir.

Kompakt Laminat

Kompakt laminat malzeme çevre koşullarına dayanıklılığı, kir tutmayıp kolay temizlenmesi, darbe ve çizilmelere dayanıklı olması, geniş renk ve desen seçeneği ile esnek, yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Pd Profil

Levha kaplama malzemelerinin alternatifi olarak, subasman, spandrel ve parapet bölgelerinde, balkon korkuluklarında, giriş kapılarında ve kapı taklarında kullanılabilen çok şık ve lüks tasarımlı alüminyum profillerdir.

Yalıtımsız Doğrama

Mimari istekler doğrultusunda sabit, çift, tek açılır kanat, iç, dış, pivot, katlanır, yana kayar, çekme sürgü, kaldırma sürgülü olarak tasarlanıp, eloksal veya boyalı olarak tercih edilebilir.

Yalıtımlı Doğrama

Yalıtımsız doğramalardan farklı olarak özel dizayn edilmiş ısı bariyerleri sayesinde içeriye ve dışarıya bakan profiller birbirinden ayrılarak maksimum ısı izolasyonu elde edilir.

Işıklık Sistemleri

Büyük ve kapalı mekanları doğal aydınlığa kavuşturmak amacıyla tercih edilen sistemdir.