Tam Yapı

Tel: 0212 224 82 47 0532 133 26 63
info@tamyapi.com.tr

Kurulduğu günden bugüne sürekli gelişme gösteren TAM YAPI bugün yüksek imalat teknolojisi ve deneyimli imalat ekibiyle 1180 m² kapalı alan olan fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir.

TAM YAPI, proje ve mühendislik hizmetlerini, deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla devam ettirmektedir. Deneyimli imalat ekibi, modern makine ve teknik araçlar ile yüksek kalitede malzeme kullanarak müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

TAM YAPI tarafından üstlenilen işler; projenin analiz, araştırma, eskiz ve tasarımıyla başlatılıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek hayata geçilir. Bu hizmetlerde amaçlanan yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, işverenin yatırımını en ekonomik şekilde doğru malzeme seçimi ve doğru detay çözümleri ile hizmetine sunmaktır.

EKİPLER
  • Projelendirme

  • Üretim

  • Montaj

  • İdari İşler

MİSYON

Kuruluş amacı doğrultusunda kaliteyi güvenle birleştiren TAM YAPI MÜHENDİSLİK, cephe sektöründe aktif bir şeklide rol alarak, güvenilir işletme anlayışı ile sektörde önde gelen firmalar arasında yer almayı ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, TAM YAPI temel değerleri olan dürüstlük, şeffaflık, müşteri odaklılık ve ekip ruhu ile çalışmaya devam edecektir.